Loader

Realizacje

Projekt domu na zaciszu

Kolor dachu: czerwony

Kolor elewacji: biały

Teren: Prywatna posesja

Producent: Forbet

Miasto: Pustków

Bruczek: Patryk

zakres prac:

  • kostka brukowa

  • taras

  • ścieżka ogrodowa

  • Plac pod altanę

Zastosowane Materiały

  • Forbet ZENO Tytan

  • Forbet GIGANTE Tytan

  • Forbet PARTENON Grys Biały

  • Forbet PARTENON Grafit

  • Polbruk Palisada ZEN Szary

  • Polbruk Obrzeże trawnikowe Grafit

opis realizacji

Bardzo ciekawie zaaranżowana przestrzeń wokół domu. Różnorodność tekstur rozdziela nam poszczególne strefy użytkowania kostki brukowej. Na podjazdach i chodniku dookoła budynku nieco mniejsza kostka brukowa, na tarasach i ścieżkach płyty betonowe sporych rozmiarów.
Kolorystyka utrzymana w odcieniach szarości i grafitu. Z niecierpliwością czekamy na realizację tego projektu.

Wideo realizacja

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się
z nami!

Chętnie nasz doradca podjedzie, pokieruje, zaproponuje.

14 690 70 70

Sprzedaż kostki brukowej

Centrum Bruku jest największym dystrybutorem kostki brukowej w Polsce. Firma powstała w 2012 roku, a jej ideą było stanie się liderem na rynku, dzięki stosowaniu produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców i współpracy z fachowcami, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem oraz służą radą. Jeśli chcesz wykończyć otoczenie swojego domu i potrzebujesz palisady, a może niezbędna jest płyta ażurowa, bloki schodowe, obrzeża, krawężniki, płytki chodnikowe czy schody betonowe, odezwij się do nas.

Projektowanie kostki brukowej

Naszymi klientami opiekujemy się w sposób kompleksowy. Współpracujemy nie tylko z najlepszymi dystrybutorami, ale i posiadamy dział doradczy oraz projektowy. Wychodzimy z założenia, że projekt nawierzchni jest podstawą działań, dlatego zatrudniamy projektantów, którzy służą radą i dzielą się swoim doświadczeniem, by nasi klienci czerpali maksymalną satysfakcję z współpracy z Centrum Bruku.

Projektowanie ogrodzeń

Centrum Bruku nie ogranicza się jedynie do kładzenia kostki brukowej. W naszej ofercie znajduje się również projektowanie i sprzedaż ogrodzeń. Ogrodzenia betonowe cieszą się popularnością ze względu na swoje walory estetyczne i użytkowe. Ogrodzenia łupane i ogrodzenia gładkie pięknie komponują się z ogrodem. Takie rozwiązanie jest trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Pustaki łupane, pustaki gładkie i pustaki zalewowe są łatwe i bezpieczne w użytkowaniu, a szeroki wybór ich kolorów pozwala na wpasowanie się do każdej aranżacji.