Loader

EKSIL jest producentem, oferującym wyroby z sektora najwyższej jakości chemii budowlanej. Zakres działalności to wytwarzanie impregnatów, impregnatów hydrofobowych (hydrofobizatorów), preparatów do gruntowania oraz środków czyszczących.

Najlepsze impregnaty do betonu i kostki brukowej

Wyłożenie posesji brukiem lub betonem w celu stworzenia podjazdów i chodników, znacznie zwiększa jej walory zarówno pod względem estetyki, jak i praktyczności. By jednak móc cieszyć się nimi dłużej, należy pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu utworzonych powierzchni. Można zrobić to przy pomocy odpowiednich impregnatów, które są dostępne w sprzedaży w Centrum Bruku. Są to jakościowe produkty, które zdecydowanie przedłużą żywotność płyt betonowych oraz kostki.

Czytaj więcej

W naszym sklepie stawiamy na najlepszej jakości preparaty i chemię budowlaną. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz branżową wiedzę, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować Państwu towar najwyższej klasy. Współpracujemy w tym zakresie z uznanymi producentami impregnatów, takimi jak polska marka Eksil, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Z naszego asortymentu chętnie korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i profesjonalne firmy budowlane. Wysoką skuteczność sprzedawanych przez nas produktów potwierdzają liczne pozytywne opinie. Właśnie z tego powodu zakup impregnatów do betonu w Dębicy to najlepsza decyzja, jaką mogą Państwo podjąć!

Impregnaty do kostki z Dębicy to idealny wybór dla każdego, kto nie chce ryzykować ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z pękaniem i wybrzuszaniem się bruku czy płyt betonowych. Zabezpieczenie powierzchni przy pomocy chemii budowlanej to inwestycja, która pomoże Państwu na przyszłe oszczędności związane z brakiem konieczności wymiany zniszczonej nawierzchni na posesji. Zachęcamy do podjęcia najlepszej decyzji i skorzystania z naszej oferty!

Dlaczego warto stosować impregnaty do betonu lub do kostki z Dębicy?

Bruk oraz beton to bardzo wytrzymałe tworzywa, które są w stanie oprzeć się upływowi czasu, a także ciężkim warunkom atmosferycznym przez długi czas. Bez odpowiedniej pielęgnacji jednak ten czas nadejdzie zdecydowanie szybciej. Największym zagrożeniem dla tego typu powierzchni jest wilgoć oraz mróz. Woda wnikająca w szczeliny przy zamarzaniu zwiększa swoją objętość, przez co powoduje widoczne zniszczenia. Mogą objawiać się one pęknięciami, ale także wybrzuszeniami czy wręcz kruszeniem się nawierzchni. W ten sposób istnieje prawdopodobieństwo, że kostka brukowa i płyty betonowe już po paru sezonach będą wyglądać nieestetycznie, a wykonany z nich podjazd czy chodnik zacznie się rozpadać.

Impregnaty do kostki z Dębicy doskonale zapobiegają tego typu zagrożeniom. Za ich sprawą na powierzchni bruku tworzy się powłoka odporna, która pokrywa wszystkie nieszczelności i zabezpiecza je przed wchłanianiem wody. W ten sposób wilgoć zamiast wnikać w nawierzchnie wykonaną z betonu czy kostki, spływa po niej i trafia wprost do znajdującego się obok gruntu. Ogranicza to także powstawanie pleśni, grzybów i wykwitów solnych.

Preparaty dostępne w naszej ofercie są wyprodukowane na bazie syntetycznych żywic akrylowych, poliuretanowych i epoksydowych. Oprócz wyżej wymienionych zastosowań, często mają właściwości przeciwpoślizgowe, a także zabezpieczają powierzchnie przed ścieraniem. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się na ten temat więcej, zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta!

Ochrona i estetyka - Impregnaty barwiące do betonu

Stosowanie chemii budowlanej do nawierzchni brukowej i betonowej ma nie tylko zastosowanie praktyczne. Sprzedawane przez nas preparaty w widoczny sposób wpływają także na poprawienie estetyki tego rodzaju nawierzchni. Są w stanie odświeżyć i podkreślić naturalny kolor podłoża nadając mu przy tym odpowiedni połysk.

Jeżeli chcą Państwo spróbować czegoś nowego i zmienić kolor swojego podjazdu czy chodnika, nie będzie z tym żadnych problemów. Sprzedawane przez nas Impregnaty koloryzujące do betonu występują w różnych wersjach. Przy ich pomocy można zmienić całkowicie kolor danej kostki brukowej czy płyty. Właściwie zaaplikowany będzie się on utrzymywał przez bardzo długi czas, zachwycając nowym, zadbanym wyglądem.

W przypadku stosowania impregnatów barwiących do betonu nie potrzeby zabezpieczania powierzchni dodatkowymi preparatami. Chemia koloryzująca ma właściwości, które również pozwolą na zwiększenie ochrony bruku lub betonu przed wilgocią, mrozem, a także pleśnią i grzybami.

Impregnaty do płytek betonowych - Dębica i nie tylko

Jeżeli zdecydowali się Państwo na zakup najlepszej chemii budowlanej, to zapraszamy do kontaktu. Nasza placówka mieści się w Dębicy, ale realizujemy zlecenia w całej Polsce. Nasi fachowcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i rozjaśnią wątpliwości, a także doradzą dobór odpowiedniego impregnatu do powierzchni, na jakiej ma być on zastosowany. Nasze produkty to najwyższa jakość dostępna na rynku, dodatkowo oferowana w bardzo atrakcyjnych cenach. Z pewnością będą Państwo zadowoleni z efektów!

W celu zapoznania się z pełną ofertą, zachęcamy do sprawdzenia udostępnionych na naszej stronie katalogów produktowych, między innymi tych od firmy Eskil. Znajdą tam Państwo pełen przekrój sprzedawanych przez nas preparatów do impregnacji nawierzchni betonowych i brukowych, a także dodatkowe informacje na temat ich prawidłowego stosowania.

Katalogi inspiracji

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się
z nami!

Chętnie nasz doradca podjedzie, pokieruje, zaproponuje.

14 690 70 70