Loader

Projektowanie

Projekt jest jednym z ważniejszych etapów w realizacji nawierzchni. Nasi projektanci chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem. Zatrudniamy czterech projektantów i jesteśmy w stałym kontakcie z biurami projektowymi ogrodów.

START! - Prace wstępne

Cały proces rozpoczyna się od wizyty projektanta na budowie. Projektant podczas wizyty przedstawia wstępną wizję oraz proponuje różne rozwiązania w zależności od tego co widzi tak aby cały proces oraz efekt końcowy projektu był w pełni zadowalający.

Jedynka
Kostka

Wykonanie pomiarów rzeczywistych w terenie

Sporządzenie szkicu wstępnego

Wykonanie dokumentacji fotograficznej.

Wstępny projekt 2d

Quote

(...) Projektant podczas wizyty przedstawia wstępną wizję oraz proponuje różne rozwiązania (...)

Projektowanie 2D otoczenia domu

(rzut z góry)

Plansza projektu 2d zawiera opis , wszelakie oznaczenia a także
wymiarowanie.

Projekt ten zawiera całą specyfikację potrzebną wykonawcy do ułożenia
danego założenia.
Usługa ta obejmuje również wyliczenie asortymentu do
Zamówienia zestawionego na zasadzie podziału na wszystkie materiały użyte
w projekcie, począwszy od kostki brukowej poprzez palisady, krawężniki oraz
inne elementy. Taki Projekt daje obustronne korzyści zarówno dla inwestora
jak i dla wykonawcy. W ten sposób wykonany projekt pozwala na
bezproblemowe wykonanie całego założenie. ( zasada : wykonawca wie
co ma robić , a inwestor ma spokój ).

Kolejną ważną rzeczą jest fakt ze projekt ten daje możliwość
poznania orientacyjnych kosztów wykonania danej roboty oraz kosztów materiału.
Projekt docelowo jest drukowany na papierze wielkoformatowym
w odpowiedniej dla wielkości podwórka skali projektowej.

dwójka
Projekt 2d

Wykupienie
projektu 3D (Opcjonalnie)

trójka

Projektowanie 3D otoczenia domu

(wizualizacja)

Dla klientów bardziej wymagających wykonujemy wizualizacje przestrzenne.
Na podstawie wcześniej wykonanego projektu 2d tworzymy 10 – 15 ujęć wizualizacji z najważniejszych miejsc w danym obszarze działki , tak aby jak najdokładniej pokazać całość projektowanych elementów. Na wizualizacjach 3d znajdują się specjalnie pokazane tekstury wybranych przez inwestora materiał ów, co powoduje że projekt wygląda na swój sposób naturalnie.

Poprzez taką usługę możemy również zaprojektować ogrodzenie , elewację a także różnego rodzaju wiaty i elementy małej architektury, bądź je po prostu przerysować i odzwierciedlić jeżeli istnieją. Najważniejszym faktem jest to że inwestor decydując się na opcje projektu 3d ma pełną świadomość tego jak dane założenie będzie wyglądało oraz widzi jak w całości wygląda wykończenie które tak naprawdę jest ostatnią fazą jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny danego obiektu.

czwórka

REALIZACJA

„Powierz nam realizację zadania kompleksowo

Nasze realizacje

Przyjdź do nas
i napij się pysznej kawy

Wiemy, że w ustalaniu
szczegółów projektów
pomaga pobudzający łyk kawy.

Przedstaw swoją
wizję

Opisz nam swoją wizję,
a my ją spełnimy.

Stworzymy razem wymarzoną
przestrzeń twojego ogrodu

Projektujesz z profesjonalistą otrzymasz
pomoc i porady naszego specjalisty

Projektowanie otoczenia domu - Dębica i okolice

W Centrum Bruku podchodzimy bardzo kompleksowo do każdego rodzaju wyzwania. Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie i pomagamy projektować najlepsze rozwiązania od zera. Dzięki temu nasze realizacje są bardzo przemyślane i dopasowane do Państwa potrzeb. Takie podejście pozwala nam szczycić się pozycją lidera na rynku oraz stale powiększać grono naszych zadowolonych klientów. Jeżeli są Państwo zainteresowani projektowaniem otoczenia domu w Dębicy i innych rejonach województwa podkarpackiego, to nasza firma jest z pewnością najlepszym wyborem!

Czytaj więcej

Co sprawia, że wyróżniamy się na tle konkurencji? Przede wszystkim nasze wieloletnie doświadczenie w branży i wynikająca z niego fachowa wiedza. Pozwala nam ona na oferowanie najlepszych usług w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że projektowanie nawierzchni z kostki brukowych jest bardzo ważną częścią planowania otoczenia domu i przykładamy do tego bardzo dużo uwagi. Nasi projektanci są najwyższej klasy fachowcami, którzy charakteryzują się doskonałym podejściem do klienta. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że stworzone przez nich projekty z pewnością się Państwu spodobają.

Łączymy doskonałą jakość używanych materiałów budowlanych z dopasowanymi do potrzeb klientów wizjami. Jeżeli interesuje Państwa uzyskanie wyróżniającego się projektu nawierzchni w Dębicy lub innych miastach regionu, chętnie pomożemy. Weźmiemy pod uwagę wszystkie indywidualne potrzeby, w celu stworzenia zachwycającej realizacji!

Projektowanie nawierzchni z kostki brukowej w harmonii z otoczeniem

W Centrum Bruku dbamy o to, by wszystko zawsze było dopięte na ostatni guzik. Decydując się na nasze usługi, mogą być Państwo pewni, że podejdziemy do zlecenia bardzo poważnie. Zatrudniamy dużą liczbę utalentowanych i doświadczonych projektantów, którzy dbają o spójność całego przedsięwzięcia. W ten sposób będą mogli być dla Państwa wsparciem na każdym etapie projektu. Dzięki temu nawierzchnie brukowe będą idealnie dopasowane do budynku, który mają otaczać. Nie zapominamy także o ogrodzie i w razie potrzeby możemy również włączyć go w projekt, tak by tworzył spójną całość z resztą otoczenia.

Wszystkie wykonywane przez nas projekty są poparte pracą terenową. Nie robimy niczego w ciemno. Odwiedzimy Państwa na budowie i dokonamy rzeczywistych pomiarów, które pozwolą nam na stworzenie rozwiązania dopracowanego w każdym calu. Sporządzimy także dokładną dokumentację fotograficzną. Dzięki temu finalny projekt będzie nie tylko dopasowany do Państwa oczekiwań, ale także uwarunkowań terenowych. Pozwoli to na maksymalne zoptymalizowanie pracy i osiągnięcie jeszcze bardziej zachwycających rezultatów.

Trójwymiarowy projekt nawierzchni w Dębicy. Zapraszamy!

Dlaczego warto postawić na nasze usługi? Decydując się na nie, otrzymają Państwo nie tylko fachowe doradztwo, ale także profesjonalne wizualizacje projektu. Pozwolą one na wyobrażenie sobie finalnego dzieła, jeszcze zanim zostanie wdrożone do realizacji. Dzięki temu łatwiej będzie sprawdzić, czy dane rozwiązanie w pełni Państwu odpowiada. Nie ma potrzeby kupowania kota w worku!

Każdy projekt, po przeprowadzeniu pomiarów w terenie, zaczyna się od sporządzenia szkicu wstępnego. Pomysłowe wizje naszych projektantów zostaną skonfrontowane z Państwa oczekiwaniami, tak żeby uzyskać jak najbardziej zadowalające plany. Gdy szczegóły zostaną dopracowane i projekt zyska aprobatę, sporządzimy za pomocą profesjonalnych programów komputerowych dwuwymiarowy plan w odpowiedniej skali.

Dodatkowo oferujemy także możliwość przygotowania planu trójwymiarowego, który pozwoli na jeszcze lepszą wizualizację projektu. Tego rodzaju rozwiązanie zachwyca ilością szczegółów, dzięki zastosowaniu tekstur dla kostek brukowych i innych materiałów wybranych przez inwestora. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym działem obsługi klienta w celu uzyskania większej ilości informacji na ten temat.

Projektowanie nawierzchni brukowych - Dębica, Sędziszów Małopolski, Rzeszów

Nasza oferta jest skierowana dla wszystkich osób prowadzących inwestycję w województwie podkarpackim i nie tylko. Chętnie współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami budowlanymi realizującymi większe projekty. Dzięki dostępowi do najlepszych specjalistów i materiałów, jesteśmy najpopularniejszym biurem zajmującym się projektowaniem nawierzchni z kostki brukowej w Dębicy. Zachęcamy Państwa do kontaktu zarówno za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telefonu, jak i osobistych odwiedzin w jednej z naszych placówek.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności i zobaczyć nasze projekty kostki brukowej z Dębicy, to zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami udostępnionymi w portfolio. Jesteśmy z nich bardzo dumni i chętnie stworzymy kolejne dzieło także w otoczeniu Państwa domu!

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się
z nami!

Chętnie nasz doradca podjedzie, pokieruje, zaproponuje.

14 690 70 70