Loader

Wyznaczamy
nowe standardy!

Centrum Bruku zrodziło się w naszych głowach już w 2009 roku.
Chcieliśmy stworzyć przedsiębiorstwo działające w dziedzinach, w których jesteśmy: specjalistami brukarstwo oraz handel.
Od początku postawiliśmy na kreatywność aby w odpowiedni sposób przekazać Klientom swoje doświadczenie.
Doskonale wiedzieliśmy jakie będą oczekiwania rynku względem Centrum Bruku. Sami przez wiele lat obserwowaliśmy go będąc Klientami branży budowlanej.

Dzisiaj Centrum Bruku cieszy się zaufaniem Klientów na całym Podkarpaciu. Zauważane jest przede wszystkim kompleksowe i indywidualne podejście do potrzeb. Cenione są nasze rady płynące z wieloletniego doświadczenia w brukarstwie.

Nasz sukces to nie tylko pomysł ale i ludzie, z którymi pracujemy. Stanowimy zgrany zespół dobrze uzupełniając się na różnych płaszczyznach w pracy, którą wykonujemy.

Posiadamy szeroką ofertę produktów do kompleksowej budowy ogrodów, podjazdów, ścieżek, tarasów, a także ogrodzeń.
Nasza firma to nie tylko sprzedaż produktów - możemy zaprojektować otoczenie Twojego domu, oraz jeśli chcesz skontaktujemy Cię z fachowcami, na których się nie zawiedziesz.

12

lat na rynku

+430

zrealizowanych projektów

+95000

palet
kostki brukowejh

12

lat na rynku

Wiedza i doświadczenie

Firma wyróżnia się dużym doświadczeniem w zakresie wykonawstwa nawierzchni z kostki brukowej oraz profesjonalnym i kompleksowym podejściem do klienta, z którym jesteśmy od momentu pierwszego kontaktu do wykonania projektu. Służymy radą i dzielimy się doświadczeniem.

Nasz zespół

Pracownik

Piotr Przypek
Doradca Klienta
biuro Dębica
tel.: 511 599 266

Pracownik

Damian Krawiec
Konsultant projektowy
tel.: 511 599 666

Pracownik

Mateusz Ochab
Doradca Klienta
biuro Sędziszów Małopolski
tel.: 511 599 688

image
image
image
image
image
image
image
arrow
arrow

Czy wiecie, że ...

Nasze logo tak jak idea firmy Centrum Bruku, symbolizuje coś więcej?
Każdy element ma tutaj znaczenie i łączy się w całość – podobnie jak kostka brukowa
ułożona wokół domów naszych klientów.

Logo
Logo 1

C - “complex” z ang. “kompleksowo”. Zajmujemy się kompleksową i wyczerpującą obsługą klienta od projektu aż po realizacje. Umożliwiamy wykończenie całego otoczenia zewnętrznego, a także ogrodu wraz z najważniejszymi elementami: kostką brukową, ogrodzeniem i kruszywem.

Linia

B - Bruku Oferujemy Wam nie tylko kostkę brukową, ale także ogrodzenia i kruszywa najlepszych producentów na rynku.

Logo 2
Linia
Logo 3

Ukryta liczba – 3

Ten numer nieprzypadkowo kryje się w logo. Oznacza 3 główne
dziedziny naszej działalności: “Kostka, Ogrodzenia, Kruszywa.”

Inspiracja Niestandardowymi kostkami brukowymi
i EKO nawierzchniami

Inspiracje
Inspiracje2 Inspiracje2

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się
z nami!

Chętnie nasz doradca podjedzie, pokieruje, zaproponuje.

14 690 70 70

Sprzedaż kostki brukowej

Centrum Bruku jest największym dystrybutorem kostki brukowej w Polsce. Firma powstała w 2012 roku, a jej ideą było stanie się liderem na rynku, dzięki stosowaniu produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców i współpracy z fachowcami, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem oraz służą radą. Jeśli chcesz wykończyć otoczenie swojego domu i potrzebujesz palisady, a może niezbędna jest płyta ażurowa, bloki schodowe, obrzeża, krawężniki, płytki chodnikowe czy schody betonowe, odezwij się do nas.

Projektowanie kostki brukowej

Naszymi klientami opiekujemy się w sposób kompleksowy. Współpracujemy nie tylko z najlepszymi dystrybutorami, ale i posiadamy dział doradczy oraz projektowy. Wychodzimy z założenia, że projekt nawierzchni jest podstawą działań, dlatego zatrudniamy projektantów, którzy służą radą i dzielą się swoim doświadczeniem, by nasi klienci czerpali maksymalną satysfakcję z współpracy z Centrum Bruku.

Projektowanie ogrodzeń

Centrum Bruku nie ogranicza się jedynie do kładzenia kostki brukowej. W naszej ofercie znajduje się również projektowanie i sprzedaż ogrodzeń. Ogrodzenia betonowe cieszą się popularnością ze względu na swoje walory estetyczne i użytkowe. Ogrodzenia łupane i ogrodzenia gładkie pięknie komponują się z ogrodem. Takie rozwiązanie jest trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Pustaki łupane, pustaki gładkie i pustaki zalewowe są łatwe i bezpieczne w użytkowaniu, a szeroki wybór ich kolorów pozwala na wpasowanie się do każdej aranżacji.