Loader

Realizacje

Wapień dewoński Bruk-Bet

Kolor dachu: czarny

Kolor elewacji: biały

Teren: Prywatna posesja

Producent: Bruk-Bet

Data realizacji: 03-2020

Miasto: Łączki Kucharskie

Bruczek: Krzysztof

zakres prac:

  • kostka brukowa

  • bloki schodowe

  • taras

Zastosowane Materiały

  • Bruk-Bet Stopnie Wapień Dewoński

  • Bruk-Bet Novator Piano Wapień Dewoński

  • Bruk Bet Visio Wapień Dewoński

  • Bruk-Bet Tetra płukana Kokos

opis realizacji

Używając kolorystyki typu „melanż” w wyrazisty sposób kolorujemy nasze otoczenie. Kolor Wapień Dewoński nie zostanie przeoczony przez żadnego sąsiada czy znajomego przyglądającego się efektowi po zakończeniu układania kostki brukowej czy stopnic blokowych. Kolory tego typu są ponadczasowe, zawsze wpiszą się w aktualne trendy. Kostka brukowa w kolorze Wapień Dewoński jest też bardzo trwała na wszelkiego rodzaju odbarwienia od zużycia czy warunków atmosferycznych. Tak jak naturalne łupku wapienia po latach delikatnie zmienia nasycenie kolorami, ale proces ten nadaje tej nawierzchni klasy i lepszej wartości. Jeśli chcesz utrzymać charakterystyczne i mocne różnice w kolorach wystarczy zaimpregnować powierzchnię tarasu czy podjazdu. W tym celu polecamy impregnaty z efektem mokrej kostki.

Wideo realizacja

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się
z nami!

Chętnie nasz doradca podjedzie, pokieruje, zaproponuje.

14 690 70 70

Sprzedaż kostki brukowej

Centrum Bruku jest największym dystrybutorem kostki brukowej w Polsce. Firma powstała w 2012 roku, a jej ideą było stanie się liderem na rynku, dzięki stosowaniu produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców i współpracy z fachowcami, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem oraz służą radą. Jeśli chcesz wykończyć otoczenie swojego domu i potrzebujesz palisady, a może niezbędna jest płyta ażurowa, bloki schodowe, obrzeża, krawężniki, płytki chodnikowe czy schody betonowe, odezwij się do nas.

Projektowanie kostki brukowej

Naszymi klientami opiekujemy się w sposób kompleksowy. Współpracujemy nie tylko z najlepszymi dystrybutorami, ale i posiadamy dział doradczy oraz projektowy. Wychodzimy z założenia, że projekt nawierzchni jest podstawą działań, dlatego zatrudniamy projektantów, którzy służą radą i dzielą się swoim doświadczeniem, by nasi klienci czerpali maksymalną satysfakcję z współpracy z Centrum Bruku.

Projektowanie ogrodzeń

Centrum Bruku nie ogranicza się jedynie do kładzenia kostki brukowej. W naszej ofercie znajduje się również projektowanie i sprzedaż ogrodzeń. Ogrodzenia betonowe cieszą się popularnością ze względu na swoje walory estetyczne i użytkowe. Ogrodzenia łupane i ogrodzenia gładkie pięknie komponują się z ogrodem. Takie rozwiązanie jest trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Pustaki łupane, pustaki gładkie i pustaki zalewowe są łatwe i bezpieczne w użytkowaniu, a szeroki wybór ich kolorów pozwala na wpasowanie się do każdej aranżacji.