Loader

Realizacje

Projekt otoczenia – cytrynowy dom na wzniesieniu

Kolor dachu: grafit

Kolor elewacji: żółty

Teren: Prywatna posesja

Producent: Polbruk

Data realizacji: 03-2020

Miasto: Ropczyce

Projektant: Patryk

zakres prac:

 • kostka brukowa

 • bloki schodowe

 • taras

 • brama

 • ogrodzenie betonowe

 • ścieżka ogrodowa

Zastosowane Materiały

 • Polbruk Napoli szary grys

 • Polbruk Napoli grafit grys

 • Polbruk Multicomplex nerino

 • Polbruk Ideo nerino

 • Polbruk Palisada ZEN H=100 grafit

opis realizacji

Dla projektanta jak i inwestora tak duże przechylenie terenu zawsze jest dużym wyzwaniem. W tym przypadku poradzono sobie bardzo dobrze. Ogromna pochyłość dzięki temu projektowi stała się atutem tej inwestycji. W bardzo ciekawy sposób oddzielono powierzchnie krzywizny i poziome. Zostały podzielone kolorami. Grafity w ładny sposób zaznaczają spadki i pozwalają na dużo mniejsze odczucie zakrzywienia terenu.
W większości tego projektu zastosowano kostkę z powierzchnią płukaną, pozwoli to na lepszą przyczepność auta, a także większe bezpieczeństwo na ciągach pieszych.

Wideo realizacja

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się
z nami!

Chętnie nasz doradca podjedzie, pokieruje, zaproponuje.

14 690 70 70

Sprzedaż kostki brukowej

Centrum Bruku jest największym dystrybutorem kostki brukowej w Polsce. Firma powstała w 2012 roku, a jej ideą było stanie się liderem na rynku, dzięki stosowaniu produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców i współpracy z fachowcami, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem oraz służą radą. Jeśli chcesz wykończyć otoczenie swojego domu i potrzebujesz palisady, a może niezbędna jest płyta ażurowa, bloki schodowe, obrzeża, krawężniki, płytki chodnikowe czy schody betonowe, odezwij się do nas.

Projektowanie kostki brukowej

Naszymi klientami opiekujemy się w sposób kompleksowy. Współpracujemy nie tylko z najlepszymi dystrybutorami, ale i posiadamy dział doradczy oraz projektowy. Wychodzimy z założenia, że projekt nawierzchni jest podstawą działań, dlatego zatrudniamy projektantów, którzy służą radą i dzielą się swoim doświadczeniem, by nasi klienci czerpali maksymalną satysfakcję z współpracy z Centrum Bruku.

Projektowanie ogrodzeń

Centrum Bruku nie ogranicza się jedynie do kładzenia kostki brukowej. W naszej ofercie znajduje się również projektowanie i sprzedaż ogrodzeń. Ogrodzenia betonowe cieszą się popularnością ze względu na swoje walory estetyczne i użytkowe. Ogrodzenia łupane i ogrodzenia gładkie pięknie komponują się z ogrodem. Takie rozwiązanie jest trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Pustaki łupane, pustaki gładkie i pustaki zalewowe są łatwe i bezpieczne w użytkowaniu, a szeroki wybór ich kolorów pozwala na wpasowanie się do każdej aranżacji.