Loader

Realizacje

Praktyczne zagospodarowanie zróżnicowanego terenu na działce – Trento Hawaii Polbruk

Kolor dachu: brązowy

Kolor elewacji: żółty

Teren: Prywatna posesja

Producent: Polbruk

Data realizacji: 07-2020

Miasto: Dębica

Bruczek: Krzysztof

zakres prac:

 • kostka brukowa

 • bloki schodowe

 • taras

 • ścieżka ogrodowa

 • Plac pod altanę

Zastosowane Materiały

 • POLBRUK Palisada łamana kolor Piaskowy

 • POLBRUK Trento kolor Hawaii

 • POLBRUK ZEN kolor Grafit

 • POLBRUK Carmino kolor Latte

 • POLBRUK Carmino kolor Hawaii

 • POLBRUK Obrzeże trawnikowe kolor Grafit

opis realizacji

Kiedy mamy do czynienia z działką, która jest pochyła, występują na niej wzniesienia, zjazdy do garażu podziemnego, kiedy podnosimy taras ponad poziom standardowego chodnika warto dobrze przemyśleć jak ten teren zagospodarować, żeby stał się atutem.
W tym przypadku idealnie sprawdza się zastosowanie produktu Polbruk Palisada ZEN – są to palisady różnych wysokości i pozwalają na dowolne obudowywanie skarp, rabat, tarasów itp.
W ciekawy sposób poprowadzone są linie na chodnikach i ścieżkach. Zazwyczaj do wykonania takich linii proponujemy kostki w kilku formatach i kształcie trapezu. W tym przypadku wybór padł na Polbruk Carmino w kolorze kontrastującym do głównej powierzchni kostki brukowej.

Wideo realizacja

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się
z nami!

Chętnie nasz doradca podjedzie, pokieruje, zaproponuje.

14 690 70 70

Sprzedaż kostki brukowej

Centrum Bruku jest największym dystrybutorem kostki brukowej w Polsce. Firma powstała w 2012 roku, a jej ideą było stanie się liderem na rynku, dzięki stosowaniu produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców i współpracy z fachowcami, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem oraz służą radą. Jeśli chcesz wykończyć otoczenie swojego domu i potrzebujesz palisady, a może niezbędna jest płyta ażurowa, bloki schodowe, obrzeża, krawężniki, płytki chodnikowe czy schody betonowe, odezwij się do nas.

Projektowanie kostki brukowej

Naszymi klientami opiekujemy się w sposób kompleksowy. Współpracujemy nie tylko z najlepszymi dystrybutorami, ale i posiadamy dział doradczy oraz projektowy. Wychodzimy z założenia, że projekt nawierzchni jest podstawą działań, dlatego zatrudniamy projektantów, którzy służą radą i dzielą się swoim doświadczeniem, by nasi klienci czerpali maksymalną satysfakcję z współpracy z Centrum Bruku.

Projektowanie ogrodzeń

Centrum Bruku nie ogranicza się jedynie do kładzenia kostki brukowej. W naszej ofercie znajduje się również projektowanie i sprzedaż ogrodzeń. Ogrodzenia betonowe cieszą się popularnością ze względu na swoje walory estetyczne i użytkowe. Ogrodzenia łupane i ogrodzenia gładkie pięknie komponują się z ogrodem. Takie rozwiązanie jest trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Pustaki łupane, pustaki gładkie i pustaki zalewowe są łatwe i bezpieczne w użytkowaniu, a szeroki wybór ich kolorów pozwala na wpasowanie się do każdej aranżacji.