Loader

Realizacje

Biało grafitowa inspiracja

Kolor dachu: czarny

Kolor elewacji: biały

Teren: Prywatna posesja

Producent: Libet, Polbruk

Bruczek: Krzysztof

zakres prac:

  • kostka brukowa

  • bloki schodowe

  • taras

Zastosowane Materiały

  • POLBRUK Ideo płukane Bianka

  • POLBRUK Avanti płukane Szare

  • POLBRUK Avanti płukane Grafit

  • POLBRUK Multikomplex Nerino

  • LIBET Stopnica Maxima Grande Antracyt

opis realizacji

Klasyczne połączenie koloru białego i grafitowego daje wrażenie bardzo czystej i przejrzystej posesji.
Kolor biały czy też jasno szary jest bardzo korzystny na naszych tarasach w szczególności w mocno nasłonecznionych miejscach. Kiedy latem potrzebujemy ucieczki od skwaru z pewnością będziemy zadowoleni z jasnego koloru naszego tarasu.
Kolor biały bardzo dobrze odbija energię promieni słonecznych i w znacznie mniejszym stopniu kumuluje ciepło otoczenia. Dzięki temu wchodząc na taki taras czujemy ukojenie od wysokich temperatur.

W ten projekt bardzo dobrze wkomponowały się stopnice firmy Libet w kolorze Antracyt. Stanowią bardzo ładne oddzielenie między poziomami zabudowy tarasu.
Tego typu bloki schodowe dają poczucie solidności zbudowanego tarasu, schodów itp. Nic dziwnego, w końcu waga jednego elementu to trochę więcej niż 100kg.

Wideo realizacja

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się
z nami!

Chętnie nasz doradca podjedzie, pokieruje, zaproponuje.

14 690 70 70

Sprzedaż kostki brukowej

Centrum Bruku jest największym dystrybutorem kostki brukowej w Polsce. Firma powstała w 2012 roku, a jej ideą było stanie się liderem na rynku, dzięki stosowaniu produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców i współpracy z fachowcami, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem oraz służą radą. Jeśli chcesz wykończyć otoczenie swojego domu i potrzebujesz palisady, a może niezbędna jest płyta ażurowa, bloki schodowe, obrzeża, krawężniki, płytki chodnikowe czy schody betonowe, odezwij się do nas.

Projektowanie kostki brukowej

Naszymi klientami opiekujemy się w sposób kompleksowy. Współpracujemy nie tylko z najlepszymi dystrybutorami, ale i posiadamy dział doradczy oraz projektowy. Wychodzimy z założenia, że projekt nawierzchni jest podstawą działań, dlatego zatrudniamy projektantów, którzy służą radą i dzielą się swoim doświadczeniem, by nasi klienci czerpali maksymalną satysfakcję z współpracy z Centrum Bruku.

Projektowanie ogrodzeń

Centrum Bruku nie ogranicza się jedynie do kładzenia kostki brukowej. W naszej ofercie znajduje się również projektowanie i sprzedaż ogrodzeń. Ogrodzenia betonowe cieszą się popularnością ze względu na swoje walory estetyczne i użytkowe. Ogrodzenia łupane i ogrodzenia gładkie pięknie komponują się z ogrodem. Takie rozwiązanie jest trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Pustaki łupane, pustaki gładkie i pustaki zalewowe są łatwe i bezpieczne w użytkowaniu, a szeroki wybór ich kolorów pozwala na wpasowanie się do każdej aranżacji.