Loader

Realizacje

Barwy jesieni w połączeniu z kontrastem

Kolor dachu: brązowy

Kolor elewacji: beżowy

Teren: Prywatna posesja

Producent: Bruk-Bet

Data realizacji: 06-2018

Miasto: Dębica - Wolica

Bruczek: Krzysztof

zakres prac:

  • kostka brukowa

  • taras

Zastosowane Materiały

  • Bruk-Bet Nostalite Barwy Jesieni

  • Bruk-Bet Nostalite Grafit

  • Bruk-Bet Nostalite Kokos

opis realizacji

Interesujące zestawienie kolorów!
Zwykle nie zestawia się koloru brązowego z grafitowym. Dąży się do łączenia brązu  z innymi ciepłymi barwami, np. kolorami Latte, beżowym, żółtym.
W tym przypadku brązy i grafity użyte do produkcji kostki brukowej w kolorach Barw Jesieni firmy Bruk-Bet idealnie połączyły się z grafitową linią na brzegach podjazdu i parkingu.

Jeśli podoba się państwu jakaś konkretna kostka brukowa warto skontaktować się z naszymi sprzedawcami bądź projektantami, żeby dobrze dobrali pozostałe kompozycje kolorów.
W tym przypadku uważam to za strzał w dziesiątkę i niebywały atut podjazdu!

Wideo realizacja

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się
z nami!

Chętnie nasz doradca podjedzie, pokieruje, zaproponuje.

14 690 70 70

Sprzedaż kostki brukowej

Centrum Bruku jest największym dystrybutorem kostki brukowej w Polsce. Firma powstała w 2012 roku, a jej ideą było stanie się liderem na rynku, dzięki stosowaniu produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców i współpracy z fachowcami, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem oraz służą radą. Jeśli chcesz wykończyć otoczenie swojego domu i potrzebujesz palisady, a może niezbędna jest płyta ażurowa, bloki schodowe, obrzeża, krawężniki, płytki chodnikowe czy schody betonowe, odezwij się do nas.

Projektowanie kostki brukowej

Naszymi klientami opiekujemy się w sposób kompleksowy. Współpracujemy nie tylko z najlepszymi dystrybutorami, ale i posiadamy dział doradczy oraz projektowy. Wychodzimy z założenia, że projekt nawierzchni jest podstawą działań, dlatego zatrudniamy projektantów, którzy służą radą i dzielą się swoim doświadczeniem, by nasi klienci czerpali maksymalną satysfakcję z współpracy z Centrum Bruku.

Projektowanie ogrodzeń

Centrum Bruku nie ogranicza się jedynie do kładzenia kostki brukowej. W naszej ofercie znajduje się również projektowanie i sprzedaż ogrodzeń. Ogrodzenia betonowe cieszą się popularnością ze względu na swoje walory estetyczne i użytkowe. Ogrodzenia łupane i ogrodzenia gładkie pięknie komponują się z ogrodem. Takie rozwiązanie jest trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Pustaki łupane, pustaki gładkie i pustaki zalewowe są łatwe i bezpieczne w użytkowaniu, a szeroki wybór ich kolorów pozwala na wpasowanie się do każdej aranżacji.